Ingenico podporuje Světlušky platebními terminály

Ingenico Group podpořila charitativní projekt Světluška zapůjčením chytrých terminálů Telium Tetra pro výběr příspěvků v kavárně této organizace. Řešení Ingenico rovněž pomohlo nadaci při získávání finančních prostředků v rámci Sbírkových dnů Světluška, které proběhly v září v Praze.

V rámci podpory charitativní organizace Světluška, která se snaží pomáhat nevidomým a osobám s těžkým zrakovým postižením udržet si aktivní zapojení ve společnosti, poskytla společnost Ingenico Group více než 20 terminálů Telium Tetra usnadňujících získávání finančních prostředků. Společnost Ingenico Group také věnovala terminály ke stálému využití v kavárně Potmě. Pro zajištění takto úspěšné spolupráce se sdružením Světluška společnost Ingenico Group velice rychle vyvinula aplikaci Světluška Donation, založenou na jazyce HTML5, který je na platformě Telium TETRA podporován. Spolu s platební aplikací ČSOB tak vzniklo nové a jedinečné řešení. Nová aplikace a terminály také umožnily organizaci Světluška vybrat finanční příspěvky v řádu desítek tisíc korun.

„Světluška využívá celou řadu dárcovských kanálů a neustále hledá nové způsoby, jak podporovat charitu. Společnost Ingenico jako přední výrobce platebních terminálů disponuje moderními řešeními, která je možné využívat i pro dobročinné účely. Jsme velmi rádi, že organizace Světluška a Ingenico se staly partnery a že můžeme našim potenciálním dárcům nabídnout rychlá, bezpečná a pohodlná řešení,“ říká Přemysl Filip, ředitel Nadačního fondu Českého rozhlasu, který organizuje akci Světluška.

„Neziskové organizace, které působí v České republice a pomáhají různým skupinám lidí, vnímáme jako naše rovnocenné partnery, neboť respekt ke všem lidem je jednou ze základních hodnot ČSOB. Prostřednictvím spolupráce s Nadačním fondem Českého rozhlasu – projektu Světluška dokážeme lépe pochopit svět nevidomých a různými inovacemi v našich službách a produktech přispívat k tomu, aby byl jejich život příjemnější. Také díky partnerstvím, jako je toto, a s pomocí inovativních technologií od Ingenico Group, může být ČSOB sociálně odpovědnou bankou, která myslí na lidi, podporuje smysluplné iniciativy a soustředí se na udržitelný rozvoj,“ uvádí Alena Králíková, manažerka Společenské odpovědnosti ČSOB.

Přidej komentář jako první k "Ingenico podporuje Světlušky platebními terminály"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*