Facebook Twitter Instagram
    HRmag
    • Trh práce
    • Legislativa
    • Pracovní prostředí
    • Recruitment
    • Rozvoj
    • Procesy
    • Insider
    • Personálie
    • Vzdělávání
    • Redakce
    Facebook Twitter Instagram
    HRmag
    Home»HR»Grafton rozšiřuje své řady
    HR

    Grafton rozšiřuje své řady

    By hrmag10. 3. 2014Updated:10. 3. 2016Žádné komentáře2 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/web/virtuals/6610/virtual/www/domains/hrmag.cz/wp-content/themes/smart-mag/partials/single/featured.php on line 71

    Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/6610/virtual/www/domains/hrmag.cz/wp-content/themes/smart-mag/partials/single/featured.php on line 77
    Share
    Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email

    Do Grafton Recruitment nastupuje nová marketingová manažerka pro ČR. Jitka Součková do společnosti Grafton přichází z internetového byznysu. Posledních téměř šest let vedla marketingové oddělení společnosti Internet Retail, provozovatele internetového obchodu Kasa.cz a Hej.sk. V minulosti působila ve vydavatelských domech Paradis Praha a Softwarové noviny. V obou působištích zastávala pozici vedoucí inzertního oddělení a marketingu. Jejím velkým koníčkem je sport, především spinning a další cvičení, kterým se věnuje i jako instruktorka. Je vdaná a má dceru.

    Na pozici Branch Managerky Grafton Technologies pro Prahu přestupuje Lucie Grollová. Lucie absolvovala ekonomický obor na FTVS (Fakulta tělesné výchovy a sportu) Univerzity Karlovy v Praze. Po ukončení studia strávila rok a půl v anglickém Liverpoolu, kde studovala marketing na liverpoolské univerzitě a zároveň v tomto oboru pracovala. Po návratu ze zahraničí v březnu roku 2007 nastoupila do společnosti Grafton Recruitment v Praze, kde působila na pozicích Recruitment Consultanta a Division Managera. Po návratu z mateřské dovolené v roce 2013 zastávala pozici Key Account Managera a od ledna 2014 Branch Managera pobočky Grafton Technologies v Praze. Momentálně je zodpovědná za divize IT & Telco, Engineeringu a Construction, za rozvoj obchodních příležitostí a poskytování kvalitního servisu v oblasti náboru na technické pozice. Je vdaná má dvě děti a ve volném čase sportuje.

    Pozici Branch Managerky brněnské pobočky od ledna 2014 zastává Šárka Voříšková. Do Graftonu přišla po 20 letech působení v oblasti HR a obchodu, především ve finanční sféře. Pracovala 13 let pro nebankovní finanční skupinu CASH REFORM, kde působila na několika pozicích s odpovědností za lidské zdroje a obchod. Poslední tři roky v této skupině vedla obchodní tým factoringové společnosti, na pozici Marketing&Sales Director. Posledních 6 let pracovala pro HSBC Bank, kde se podílela na zavádění produktů Invoice Finance v rámci HSBC v České republice a tři roky zde vedla jeden z produktových týmů banky jako Head of Receivables Finance.

     

    grafton recruitment personální zpráva
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    hrmag

    Related Posts

    Starší zaměstnanci jsou nejloajálnější a otevření AI

    17. 6. 2026

    99 % personalistů používá AI

    11. 6. 2026

    Růst produktivity a tlak na mzdy jsou letošními prioritami personalistů

    26. 5. 2026

    Comments are closed.

    HRmag.cz
    HRmag.cz se věnuje novinkám a trendům z oblasti lidských zdrojů, HR, personalistiky, CSR, outsourcingu, firemních procesů, podnikových služeb a souvisejících témat.
    RSS Píšeme na PodnikoveSluzby.cz
    • SAP v Česku překonal hranici 4 000 zaměstnanců. Za pět let vyrostl o více než polovinu
    • Women in Tech podpoří projekt Nolimi: AI pomůže firmám najít zaměstnance mezi lidmi s handicapem
    • Spokojenost zaměstnanců klesá. Téměř 60 % lidí odchází kvůli špatné atmosféře v práci
    • Jen 28 % firem uvádí v inzerátu nabízenou mzdu
    • Pražský kancelářský trh se vrací k růstu. Nová výstavba stoupla meziročně o 81 %
    • Přes 80 procent firem zaměstnává cizince. Systematická integrace ale chybí
    • Atraktivní práce už nestačí, firmy bez viditelnosti v náboru ztrácejí
    • Absolventům chybí praxe, orientace ve firemních procesech a schopnost zvládat pracovní tempo
    • Konflikt na Blízkém východě zvyšuje důraz firem na bezpečnost. Česko může poskočit v globálním žebříčku
    • Stres v práci zažívají dvě třetiny zaměstnanců. Systematická podpora duševního zdraví ale v českých firmách stále chybí
    Facebook Twitter Instagram Pinterest
    © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.