Adecco otevřelo novou pobočku v Chomutově

Personální agentura Adecco ČR otevřela koncem června novou pobočku v Chomutově. Jde v pořadí již o osmnáctou pobočku společnosti v ČR a současně druhou v Ústeckém kraji – první sídlí v Ústí nad Labem.

Zájemcům z regionu, kde je nedostatek kvalifikované pracovní síly, pomůže zmapovat pracovní možnosti v dané oblasti a vytipovat zajímavé příležitosti. Uchazečům a agenturním zaměstnancům nabídne kromě možností práce zároveň šanci mimoprofesního rozvoje.

„V nové pobočce zájemce seznámíme s pracovními možnostmi v daném regionu, pro každého uchazeče pak na základě jeho schopností, dovedností a zájmu vytipujeme zajímavé příležitosti. Lidem bez praxe a dostatečné kvalifikace potom nabídneme různé rekvalifikační kurzy, vzdělávací školení a další aktivity zvyšující jejich šanci na úspěch,“ popisuje praxi ředitel personální agentury Ondřej Wysoglad, který si od provozu chomutovské pobočky slibuje, že pomůže i lidem, kteří dlouhodobě nemohou najít práci.

V době, kdy je na trhu práce rekordní nedostatek pracovníků, zůstává právě na Chomutovsku stále velmi vysoký počet firem, které nemohou najít vhodné zaměstnance. Problémem je přitom sehnat uchazeče především z technických profesí. „Zdejší trh je velmi konkurenční a zejména výrobní společnosti, které se neustále rozšiřují a chtějí více prodávat, se potýkají s nedostatkem kvalifikovaných lidí,“ líčí současný stav Ondřej Wysoglad.

Nově otevřenou pobočku zájemci naleznou na adrese Puchmayerova 133. Poradit se ohledně práce a zjistit přesnou nabídku pracovních pozic v regionu je možné každý den od 8 do 17 hodin. Personální agentura Adecco ČR působí na tuzemském trhu již od roku 1992. V současné době má 18 poboček a on-site pracovišť u klientů po celé České republice. Ročně společnost do firem přidělí více než 16 000 agenturních zaměstnanců.

Přidej komentář jako první k "Adecco otevřelo novou pobočku v Chomutově"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*