Další manažerské posily do K2 Group

K2 Group, skupina firem, kterou tvoří společnosti K2 Moto (dealer motocyklů Kawasaki, Yamaha a Kymco, www.k2moto.cz), Motopoint (velkoobchodní distributor náhradních dílů na motocykly www.motopoint.cz) a K2 Industry (velkoobchodní distributor strojních součástí), oznamuje další personální posily v manažerském týmu. K2 Group, skupina firem, kterou tvoří společnosti K2 Moto (dealer motocyklů Kawasaki, Yamaha a Kymco, www.k2moto.cz), Motopoint (velkoobchodní distributor náhradních dílů na motocykly www.motopoint.cz) a K2 Industry (velkoobchodní distributor strojních součástí), oznamuje další personální posily v manažerském týmu. Na pozici ředitele společnosti K2 Industry přichází Martin Kozák (33 let). V rámci své pracovní kariéry působil především na vedoucích obchodních pozicích u společností Renault AMOS Otava, Gondola Garant nebo OPEL Emil Frey.

„Společnost K2 Industry má dlouholeté zkušenosti a výsledky z oblasti obchodu se strojními součástmi a proto bude naším dalším logickým krokem rozvoj distribuce a našeho produktového portfolia. S tím bude spojené rozšíření našeho týmu na všech úrovních a standardizace interních procesů, abychom zvyšovali spokojenost zákazníků, dodavatelů, ale i našich zaměstnanců,“ říká Martin Kozák. Martin Kozák je ženatý, má ročního syna a v brzké době očekává další přírůstek do rodiny a proto je jeho koníčkem nyní hlavně rodina.

Novým výkonným ředitelem společnosti K2 Moto byl jmenován Martin Štolfa. Posledních 15 let pracoval na pozici regionálního ředitele pro společnost MOUNTFIELD a.s., kde měl na starosti budování a rozvoj prodejní sítě. „Své manažerské zkušenosti s vedením obchodních a servisních týmů bych velmi rád uplatnil v oboru prodeje motocyklů,“ dodává Martin Štolfa. Martin Štolfa je ženatý, má jedno již dospělé dítě a ve volném čase se aktivně věnuje sportu a samozřejmě motocyklům. Sám je aktivní motorkář, procestoval celou Evropu a již plánuje další poznávací cesty na motocyklu po celém světě.

O K2 Group V roce 1993 byla založena společnost K2 v.o.s., která se později transformovala na společnost s ručením omezeným K2 s.r.o.  Z této společnosti v průběhu uplynulých let vzniklo několik specializovaných společností sdružených ve skupině K2 GROUP, jejichž ambicí je být leadrem v daném segmentu. Motocyklové aktivity zastupují společnosti K2 moto s.r.o., která je autorizovaným prodejcem významných motocyklových značek a Motopoint a.s., která působí jako velkoobchodní distributor na území střední a východní Evropy. Obchodní aktivity v průmyslu zastupuje společnost K2 Industry s.r.o., jako významný dodavatel strojních součástí a průmyslových maziv.

Martin Stolfa Martin Kozak

Přidej komentář jako první k "Další manažerské posily do K2 Group"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*