Infosys vylepšuje systém lidských zdrojů Rady Evropy

Infosys vylepšil systém pro řízení lidských zdrojů (HR) a mezd v Radě Evropy. Tato mezinárodní organizace sídlí ve Štrasburku a zabývá se především lidskými právy. Integrovaný systém pro řízení lidských zdrojů a mezd Oracle PeopleSoft bude sloužit pro více než 2 500 zaměstnanců, zefektivní procesy uvnitř organizace a zvýší produktivitu.

Společnost Infosys nasadila v rámci upgradu systém Oracle PeopleSoft Human Capital Management 9.2 integrovaný se stávajícím systémem pro řízení mezd.

Dochází k podstatnému zrychlení mzdové agendy, kdy se příslušné operace zrychlují z 10 hodin na 22 minut. Spolu s další optimalizací procesů (mzdy, účetnictví…) to představuje úsporu více než 200 hodin měsíčně.

Aktualizovaná platforma přináší upgrade následujících funkcí: základ HR, mzdy, řízení nepřítomnosti, řízení školení, systém benefitů, zdraví a bezpečnost práce, řízení vozového parku. Dále je implementováno 5 dalších přizpůsobených modulů, které jsou upraveny na míru pro potřeby Rady Evropy.

Systém pro řízení mezd byl přepracován zavedením více než 1 000 komplexních obchodních pravidel, která byla dodatečně přidána nebo upravena.

Nový systém poskytuje vylepšenou uživatelskou zkušenost i samoobslužné funkce, které jsou založeny na uživatelském rozhraní i návaznosti procesů (workflow), jak je navrhla a implementovala společnost Infosys.

Přidej komentář jako první k "Infosys vylepšuje systém lidských zdrojů Rady Evropy"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*