Jana Doleželová šéfkou moravského regionu Grafton Recruitment

Jana Doleželová byla jmenována do pozice Area Manager Moravia ve společnosti Grafton Recruitment, která patří k předním personálním agenturám a poskytovatelům inovativních HR služeb a konzultací v České republice. V nové funkci bude Jana Doležalová zodpovědná za pobočky Zlín, Olomouc, Ostrava a Jihlava a jejím hlavním úkolem bude především podpora dosavadního tempa růstu společnosti ve svěřeném regionu.

Jana Doleželová (32) vystudovala Technologickou fakultu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Před příchodem do společnosti Grafton Recruitment působila v interním oddělení lidských zdrojů ve výrobní společnosti a tři roky na pozici obchodní ředitelky ve firmě orientované na oblast péče o zdraví.

Do společnosti Grafton Recruitment přišla Jana Doleželová před 3,5 lety. Angažovala se zde na pozici Branch Managerky ve zlínském regionu, kde měla na starosti vedení pobočky a rozvoj spolupráce s klienty. Během tohoto období se jí podařilo zrealizovat pravidelná kvartální setkání personalistů významných regionálních firem, která do značné míry přispívají k řešení otázek zaměstnanosti Zlína a okolí.

Na Moravě je přitom celá řada zajímavých pracovních příležitostí: „Na Moravě, stejně jako v celé České republice, je nedostatek uchazečů se zkušeností v technických oborech, především v oblasti engineeringu,“ uvedla Jana Doleželová a dodala: „Otvírá se zde prostor jak pro zkušené odborníky, tak i pro absolventy, kteří jsou dobře jazykově vybavení.“

„Během svého působení ve společnosti Grafton Recruitment se Jana osvědčila jako dobrý manažer i teamleader ve Zlíně a jsem přesvědčen, že bude velkým přínosem pro celou Moravu, kterou bude mít v nové pozici Area Managerky na starosti,“ uvedl Luboš Rejchrt, Country Manager Grafton Recruitment.
Jana Doleželová je vdaná a volný čas nejraději tráví cestováním.