Klára Ječmínková nastoupila do Dell EMC

Do obchodního týmu společnosti Dell EMC Česká republika nastoupila Klára Ječmínková. Klára bude mít na starost, jako Enterprise Account Manager, prodej datových úložišť, řešení pro zabezpečení dat, řešení pro obnovu a zálohování a také prodej konvergované a hyperkonvergované infrastruktury. Klára přichází do týmu Dell EMC ze společnosti Hewlett-Packard, kde pracovala přes sedm let na pozici obchodní specialistky, nejprve pro segment řešení pro ukládání dat, servery a síťových řešení pro velké korporace (Enterprise Storage, Servers and Networking), divizi Industry Standard Server/Storage Works Division (ISS/SWD), a později pro segment řešení pro ukládání dat (HP Storage Division).

„Jsme rádi, že se Klára stala členkou našeho týmu. Má bohaté zkušenosti s prodejem technologických řešení v oblastech hardwaru a softwaru, a proto věříme, že bude posilou našeho obchodního oddělení. Klára pracuje již řadu let s enterprise klienty z nejrůznějších odvětví (telekomunikace, bankovnictví, maloobchod a veřejná správa) a její přehled tak určitě pomůže nabídnout ta nejlepší řešení pro naše zákazníky,“ uvádí Jiří Sven Svěrák, ředitel české pobočky Dell EMC.

Klára vystudovala program MBA na Baylor univerzitě v americkém Texasu. Ve svém volném čase se věnuje dětem a sportovním aktivitám, jako je tenis, běh a bikram jóga.

Přidej komentář jako první k "Klára Ječmínková nastoupila do Dell EMC"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*