Pracovní veletrh v outletovém centru

Veletrh pracovních příležitostí naplánovalo outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet ve spolupráci s personální agenturou ManpowerGroup a pod záštitou pražského Úřadu práce na 6. – 7. 10. 2017. Job Fair 2017 bude podle organizátorů pro zájemce o zaměstnání v oblasti módy a módního průmyslu, materiály uvádí například pozice asistent/ka prodeje, vedoucí provozovny či skladník.

Cílem pracovního veletrhu má být zajištění kvalifikovaných pracovních sil módním značkám, které v centru provozují své obchody. Uchazečům o pracovní pozice nabídne akce příležitost nalézt si v rámci širokého portfolia prémiových a luxusních značek toho nejideálnějšího zaměstnavatele v oblasti módy, módních doplňků, obuvi, domácích i sportovních potřeb, kosmetiky i dalších produktů.  Otevřeny jsou zejména pozice asistent/ka prodeje, ale i vedoucí provozovny a dále například designér interiérů prodejen a výloh nebo skladník.

V průběhu dvou dnů budou mít nájemci možnost oslovit desítky kandidátů a rozhodnout se pro toho nejvhodnějšího. Kandidáti, kteří splní vstupní podmínky, pak budou naopak za pomoci personálních konzultantů vybírat ze značek tu, se kterou se dokáží nejlépe ztotožnit.

Fashion Arena Prague Outlet si pro tuto akci vybrala personální agenturu ManpowerGroup. S členy jejího týmu, kterých bude během obou dnů nasazeno celkem 10, absolvují uchazeči první kolo krátkých vstupních rozhovorů. Úlohou personálních konzultantů zde bude úvodní selekce zájemců. Zástupci značek, které nabízí místa pro nové zaměstnance, pak budou ve druhém kole čekat pohovory pouze s kandidáty, kteří splní základní předpoklady pro uvedené pozice.

Manpower očekává účast několika desítek zájemců, jejichž oslovování právě započalo a bude pokračovat až do samotného zahájení akce. Personální agentura bude potenciální kandidáty oslovovat především prostřednictvím své databáze, komunikací na více jak 30 pracovních portálech, cílenými kampaněmi na sociálních sítích, tištěnou inzercí a pomocí Geo SMS.

Své zástupce bude mít na místě i Úřad práce ČR. Specialisté z Krajské pobočky ÚP ČR pro hl. m. Prahu budou k dispozici jak zaměstnavatelům, tak i všem zájemcům, kteří hledají práci nebo uvažují o změně. Návštěvníci se dozvědí, jaké služby jim Úřad práce ČR může poskytnout, jak podporuje zaměstnanost, jaká práva a zejména povinnosti mají naši klienti při hledání pracovního uplatnění nebo jaké mají možnosti, pokud se chtějí rekvalifikovat či změnit profesi.

Přidej komentář jako první k "Pracovní veletrh v outletovém centru"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*