Adecco vyhlásilo vítěze soutěže o čtvrt milionu korun

V rámci podpory náboru pracovníků pro Amazon vyhlásila personální agentura Adecco ČR na podzim minulého roku soutěž o 250 tisíc korun. Do slosování o mimořádnou odměnu byli zařazeni ti, kteří pro internetový obchod začali pracovat jako agenturní zaměstnanci, a to nejpozději do 4. 12. 2016.

Slosování proběhlo v pátek 20. 1. 2017 a o čtyři dny později byla výhra oficiálně předána vítězi soutěže.

 

Tím se stal Adam Heš z Kolína, který do Amazonu nastoupil v průběhu náboru, čímž byl do slosování automaticky zařazen. „Informaci o slosování jsem se dozvěděl v průběhu klasické pracovní směny a nemohl jsem tomu vůbec uvěřit,“ popisuje své první dojmy z výhry Adam, který v Amazonu zastává pozici pracovníka distribučního centra. Peníze by chtěl využít na bydlení a studium cizích jazyků, především angličtiny, aby zvýšil svou šanci na kariérní postup ve společnosti.

 

Různé soutěže a nabídky extra benefitů se při aktuálním nedostatku pracovníků na trhu těší u zaměstnavatelů značné oblibě. „Klasické metody náboru firmám nepřinášejí mnoho kandidátů, proto musíme vymýšlet nové atraktivní nabídky zahrnující i speciální bonusy a soutěže. Na trhu práce v dnešní době probíhá souboj o takřka každého kandidáta, proto se firmy snaží pracovníky přilákat mnoha způsoby, dokonce se nebojí je přetáhnout od konkurence,“ říká Ondřej Wysoglad, ředitel personální agentury Adecco ČR, a dodává, že právě i díky soutěži byla loňská náborová kampaň pracovníků pro Amazon velmi úspěšná.

Přidej komentář jako první k "Adecco vyhlásilo vítěze soutěže o čtvrt milionu korun"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*