Letošního „IT Oscara“ získal portál AirJobs.cz

Nový pracovní portál Airjobs.cz, který od července minulého roku čeří stojaté vody českého online pracovního trhu, získal prestižní ocenění „IT projekt roku 2015“.

Tuto cenu udělila již potřinácté Česká asociace manažerů informačních technologií (CACIO), pod záštitou místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace, Pavla Bělobrádka. Na slavnostním galavečeru ji převzal Ivan Bartoš, marketingový ředitel Airjobs.cz spolu s ředitelem projektu Jakubem Jeráčkem a obchodním ředitelem IT společnosti Servodata Group Vladimírem Michálkem, která zajišťovala kompletní technologické řešení a vývoj.

CACIO udělilo ocenění AirJobs.cz za inovativní, technologicky vyspělé a zároveň uživatelsky přátelské prostředí portálu, které zefektivňuje proces hledání práce personalistům i uchazečům o práci.

Předávání byl přítomen také Tomáš Bárta, předseda představenstva společnosti Personal One, která AirJobs.cz provozuje, který k ocenění uvedl: „Jsem velmi rád, že naše úsilí o vytvoření moderní platformy pro komfortní a snadné zprostředkování pracovních příležitostí, bylo oceněno IT profesionály. Je to pro nás další povzbuzení k inovacím, na nichž pracujeme, a které již brzy uživatelům představíme.“22

Přidej komentář jako první k "Letošního „IT Oscara“ získal portál AirJobs.cz"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*