Personální změny v managementu Grafton Recruitment

Několik personálních změn ve svém managementu provedla personální agentura Grafton Recruitment. Přerozdělení rolí v rámci týmu se dotýkají vedení pražské pobočky a dvou nově ustavených regionů, kde jeden tvoří Praha a Čechy a druhý Morava a Jihočeský kraj.

Šárka Taxová absolvovala magisterské studium PEF ČZU, v této době stála u zrodu nové pobočky mezinárodní studentské organizace AIESEC. Absolvovala zahraniční stáž v OMV v Sarajevu, o návratu se podílela na HR projektu pro ExxonMobil. Od roku 2006 působí v personální agentuře Grafton Recruitment, kdy si prošla několika oblastmi náboru a vedla pražskou pobočku. Po návratu z mateřské dovolené byla vedoucí týmu a nyní opět vede část pražského týmu Grafton Recruitment. Koníčky a relaxací jsou pro Šárku její rodina, cestování a přátelé.

Veronika Hejduková působí v Grafton Recruitment v Praze od roku 2012, naposledy jako vedoucí týmu v oblasti Business Services, která se zaměřuje především na spolupráci s centry sdílených služeb. Nyní se v Praze ujímá role Branch manažerky pro Business Services, kterou má v plánu dále rozvíjet. Mezi její záliby patří sport, cestování, cizí jazyky a kultura obecně.

Michaela Dimitrová vystudovala sociologii na Filozofické fakultě a demografii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Ve společnosti Grafton Recruitment poslední 3 roky vedla tým Temporary Staffing, který se specializuje na dočasné přidělování zaměstnanců do administrativy. Nově bude v Praze zastávat pozici Branch manažerky pro Temporary Staffing.

Radka Čechová, která doposud zastávala v Graftonu pozici Branch manažerky Recruitment & Temporary Staffing v Praze, se nově stává Regionální ředitelkou pro Prahu a Čechy. Jana Doleželová, která byla oblastní manažerkou pro Moravu, přechází na pozici Regionální ředitelky pro Moravu a Jihočeský kraj.

Grafton - Jana Dolezelova_web Grafton - Veronika_Hejdukova_web Grafton - Michaela_Dimitrova_web Grafton - Sarka_Taxova_web

O Grafton Recruitment Czech Republic

Grafton Recruitment, s.r.o. byla založena v roce 1994 a v současné době je zastoupena 14 pobočkami po celé ČR: v Praze, Brně, Jihlavě, Ostravě, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Plzni, Zlíně, Liberci, Olomouci, Hradci Králové a Kolíně. Grafton Recruitment nabízí efektivní řešení v otázkách náboru, ať už se jedná o jednorázové vyhledání zaměstnance nebo velkoobjemové nábory pro soukromý i veřejný sektor. Specializuje se dále na agenturní zaměstnávání formou dočasného přidělování. Připravuje také na míru řešení outsourcingu nebo kompletní zajištění servisu náboru řízením celého procesu jako hlavní dodavatel.
Patří rovněž mezi přední poskytovatele outplacementových služeb a poradenství nebo výběru zaměstnanců pomocí assessment center, speciálních testů a dodatečně nabízí poradenský servis v oblasti lidských zdrojů.

Více informací na www.grafton.cz.

Přidej komentář jako první k "Personální změny v managementu Grafton Recruitment"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*