Prologis postaví v Jirnech další budovu pro e-shop Mall.cz

Developerská společnost Prologis postaví v logistickém parku v Jirnech v Prahy další budovu na míru pro internetový obchod se spotřebním zbožím a elektronikou Mall.cz. Prostory o rozloze 20.500 metrů čtverečních budou dokončeny v letošním třetím čtvrtletí, sdělila dnes ČTK Gabriela Dvořáková z mediální agentury. Výši kontraktu neuvedla.

„Když jsme podepisovali smlouvu o aktuálním pronájmu, dostali jsme nabídku na pozdější expanzi v rámci parku. A protože jsme s touto lokalitou velmi spokojeni, rozhodli jsme se, že ji využijeme,“ uvedl ředitel pro mezinárodní operace Mall.cz Oldřich Petránek. Firma se podle něj rozvíjí a spolu s tím roste poptávka ze strany zákazníků. Nová budova pro Mall.cz bude umístěna vedle současného objektu o rozloze 31.000 metrů čtverečních předaného v roce 2015. Bude přizpůsobena tak, aby splňovala veškeré požadavky internetového obchodování.

V logistickém parku Praha-Jirny je 255.000 metrů čtverečních distribučních prostor. Je umístěn osm kilometrů východně od Prahy s přímým spojením na dálnici D11, což umožňuje efektivní distribuci na tuzemské trhy i do sousedních zemí. Prologis je s více než 985.000 metry čtverečních logistických a průmyslových prostor jedním z předních poskytovatelů distribučních budov v České republice.

Přidej komentář jako první k "Prologis postaví v Jirnech další budovu pro e-shop Mall.cz"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*